Kontakt


Kontaktní formulář

Pokud máje nějaké dotazy, návrhy na vylepšení či spolupráci, tak mě prosím kontaktujte na emailové adrese info@onlineoznameni.cz nebo přes kontektní formulář.

Zdravím,

jmenuji se Jan Marek Slabihoud a webový server OnlineOznámení.cz jsem založil, jelikož v mém okolí se roztrhl pytel se svatbami. Velké množství mých kamarádů a známých se vyslovilo a když už tuto velkou novinu chtěli předat dále, tak komunikace trochu vázla.

Pokud se rozhodli pro papírové oznámení do schránky, tak tam většina důležitých informací chyběla a bylo nutné se tak dotazovat přímo nastávajících. Ženich s nevěstou poté musí mnoho krát opakovat ty samé informace a stejně se stane, že to někdo z hostů poplete, přijede v jinou hodinu, jiný den nebo dokonce na jiné místo.

Někteří nastávající se pro tuto příležitost rozhodli si vytvořit webové stránky, což je dobrý nápad, ale většina těchto stránek není příliš dobře zvládnutá a zaplatit si profesionálního vývojáře pro tuto příležitost si může v napjatém svatebním rozpočtu dovolit jen málokdo.

Online-Oznámení.cz v sobě kombinuje jednoduchost psaní papírového oznámení s výhodami svatebního webu a ještě přidává funkčnosti navíc.